telefon: 728 863 201 (Po - Ne: 6:00 - 22:00)

email: suchy.a@atlas.cz

Žaluzie a roletybg podtitulekMarkýzybg podtitulekSítě proti hmyzubg podtitulekZáruka 5 let

Naše produkty

helpdesc thumb Informujte se o produktech a nevahejte nás kontaktovat na telefonu: +420 728 863 201
mapa thumb Doprava zdarma po celé ČR
zaruka thumb Zavedená spolehlivá společnost, jsme na trhu již více než 16 let!
hand1 thumb Věrnostní slevy pro stálé zákazníky
doprava2 thumb Dodání do 3-5 dní
zaruka 5let 3 thumb Záruka na výrobky 5 let

Horizontální žaluzie nejlevněji

Horizontální žaluzie 1
Horizontální žaluzie 1
Horizontální žaluzie 2
Horizontální žaluzie 3
Horizontální žaluzie 4
Horizontální žaluzie 5

Horizontální žaluzie patří mezi ty nejoblíbenější, jelikož se univerzálně hodí do každého interiéru. Sluší plastovým, dřevěným i hliníkovým okenních rámů. Snadno se udržují a jsou cenově dostupné. Vnitřní horizontální žaluzie nabízíme v několika moderních variacích. Sami si vyberete barvu a provedení horního profilu, lamel, uchycení či ovládání. Pohodlně je tak sladíte s dalšími prvky v interiéru.

Široká nabídka horizontálních žaluzií

Horizontální žaluzie prodáváme ve standardním hliníkovém a v moderním dřevěném provedení. Dřevěné žaluzie nabízíme pod značkou Woodlite a jejich přednosti ocení všichni příznivci přírodních materiálů. Oba typy horizontálních žaluzií dosahují dlouhé životnosti a jsou nenáročné na údržbu - při čištění oken je stačí otřít vlhkým hadříkem. Také citlivě reagují na světlo.

Žaluzie snadno vytáhnete, na vašem okně tak nezaberou téměř žádné místo a do vnitřního prostoru vpustí dostatek denního světla. Na noc se žaluzie zatemňují. Během dne je můžete využít k zastínění ostrých slunečních paprsků, a to aniž byste je museli kompletně zatahovat.

Horizontální žaluzie je také možné kombinovat se záclonami a závěsy. Tyto žaluzie se dají využít pouze v interiéru. Pokud ale hledáte žaluzie pro venkovní použití, tak i ty vám můžeme nabídnout.

Horizontální žaluzie do každého interiéru

Žaluzie jsou moderním, estetickým a praktickým prvkem kdekoliv. U nás pořídíte pouze kvalitní žaluzie, vyrobené z těch nejlepších materiálů - jsou na 100 % spolehlivé. Dodáváme je též na míru atypickým oknům. V objednávce zadáte konkrétní rozměry a podle nich horizontální žaluzie vyrobíme. Individuální výběr barvy nebo umístění ovládání je rovněž samozřejmostí.

Horizontální žaluzie nejlevněji - e-shop


Máte dotaz nebo zájem o naše služby? Napište nám...