telefon: 728 863 201 (Po - Ne: 6:00 - 22:00)

email: suchy.a@atlas.cz

Žaluzie a roletybg podtitulekMarkýzybg podtitulekSítě proti hmyzubg podtitulekZáruka 5 let

Naše produkty

helpdesc thumb Informujte se o produktech a nevahejte nás kontaktovat na telefonu: +420 728 863 201
mapa thumb Doprava zdarma po celé ČR
zaruka thumb Zavedená spolehlivá společnost, jsme na trhu již více než 16 let!
hand1 thumb Věrnostní slevy pro stálé zákazníky
doprava2 thumb Dodání do 3-5 dní
zaruka 5let 3 thumb Záruka na výrobky 5 let

Japonské stěny

isotra_jap_steny_1
ref_isotra_jap_steny_1
ref_isotra_jap_steny_3

Znáte japonské stěny (neboli japonské žaluzie či rolety)? Jedná se o moderní stínící prvek do interiéru, který efektivně brání vniku slunečních paprsků či denního světla. Jsou tedy nejen funkčním, ale též designově zajímavým doplňkem do každého interiéru - použití je vhodné v domácnostech i v kancelářích. Pokud už vás klasické žaluzie omrzely, rozhodně vám doporučujeme prohlédnout si naši nabídku moderních japonských stěn.

Japonské stěny jsou na objednávku. Rádi Vám poradíme na telefonním čísle +420 728 863 201.

Japonské stěny nebo vertikální žaluzie?

Japonské stěny by se daly označit za alternativu ke standardním vertikálním žaluziím. V interiéru však vypadají mnohem zajímavěji. Mají originální design, a to jak v menších, tak i ve větších oknech. Jejich profily se vyrábějí v atraktivním barevném provedení (nejčastější jde o profily z extrudovaného hliníku, který nabývá bílého nebo šedého odstínu).

Látku a dekor do japonské stěny zvolíte podle své fantazie. Nutně tedy nemusí stínění v celém domě vypadat stejně - například do dětského pokoje se hodí jiné provedení než do obýváku. Kromě klasického mechanického ovládání lze japonské stěny ovládat též elektronicky.

Elegantní stínící technika až z Japonska

Jedno se japonským stěnám rozhodně odepřít nedá, a to jejich elegantní design. Hodí se především do domácností zařízených dle aktuálních trendů. Spolu s dalšími textilními prvky představují v interiéru zajímavou dekoraci. Běžně se nekombinují se záclonami ani se závěsy. Proto vám doporučujeme vybrat takové, které do vašeho interiéru vpustí požadované množství světla.

Japonské stěny se hodí nejen do okenních rámů. Jelikož je tvoří celé panely, tak jejich přednosti oceníte například i při vstupu z obývacího pokoje na terasu nebo tehdy, když potřebujete rozdělit jednu místnost na dvě. Velmi oblíbené jsou japonské stěny ve světlém provedení, které navozují dojem opticky větší místnosti.

Japonské stěny e-shop


Máte dotaz nebo zájem o naše služby? Napište nám...