telefon: 728 863 201 (Po - Ne: 6:00 - 22:00)

email: suchy.a@atlas.cz

Žaluzie a roletybg podtitulekMarkýzybg podtitulekSítě proti hmyzubg podtitulekZáruka 5 let

Naše produkty

helpdesc thumb Informujte se o produktech a nevahejte nás kontaktovat na telefonu: +420 728 863 201
mapa thumb Doprava zdarma po celé ČR
zaruka thumb Zavedená spolehlivá společnost, jsme na trhu již více než 16 let!
hand1 thumb Věrnostní slevy pro stálé zákazníky
doprava2 thumb Dodání do 3-5 dní
zaruka 5let 3 thumb Záruka na výrobky 5 let

Látkové rolety do oken

isotra_rollite_1
ref_isotra_roleta_1
ref_isotra_roleta_2

Moderní látkové rolety nejsou na našem trhu žádnou novinkou. Pokud plánujete pořízení nové stínící techniky do své domácnosti, tak právě látkové rolety můžeme jenom doporučit. Látkové rolety do oken nabízíme v široké kolekci, v níž si rozhodně vyberete tu pravou barvu do svého interiéru. Podívejte se, jaké tyto roletky přinášejí výhody a přesvědčte se, že jejich koupě u nás je nejvýhodnější.

Látkové rolety podle aktuálních trendů

Látkové rolety se hodí do všech oken v domácnosti. Ať už máte okna ve standardních nebo v atypických rozměrech, my vám pro ně látkové rolety vyrobíme na míru, takže se nemusíte obávat, že by do nich nepasovaly. Látkové rolety do oken jsou léty prověřeným a velice jednoduchým stíněním, pomocí kterého zabráníte vniku oslňujících slunečních paprsků do svého domova.

Kde všude lze látkové rolety instalovat? Kromě běžných oken se hodí též do francouzských nebo do střešních oken. Využijete je též v kombinaci se dveřmi na terasu. Na rozdíl od hliníkových žaluzií působí látkové rolety mnohem čistším a elegantnějším dojmem. I přesto nejsou o nic víc náročné na údržbu. Vyrábějí se totiž ze speciální tkaniny, která je odolná proti nečistotám i běžnému mechanickému poškození.

Designové látkové rolety do oken

Látkové rolety jsou velmi flexibilní a vy sami si proto můžete vybrat provedení, které se vám bude nejvíce líbit. Nepodceňte výběr spodní zátěžové lišty (vyrábí se z PVC profilu či z hliníku) a podhledové lišty. My vám rádi doporučíme několik osvědčených možností.

Látkovým roletám nechybí boční řetízek, kterým se snadno ovládají. Látkové rolety spolehlivě zatemní vaše okna a jelikož jsou designově zajímavým prvkem, většinou se již nekombinují se závěsy ani se záclonami.

Látkové rolety do oken - e-shop

Látkové rolety do oken

Máte dotaz nebo zájem o naše služby? Napište nám...