telefon: 728 863 201 (Po - Ne: 6:00 - 22:00)

email: suchy.a@atlas.cz

Žaluzie a roletybg podtitulekMarkýzybg podtitulekSítě proti hmyzubg podtitulekZáruka 5 let

Naše produkty

helpdesc thumb Informujte se o produktech a nevahejte nás kontaktovat na telefonu: +420 728 863 201
mapa thumb Doprava zdarma po celé ČR
zaruka thumb Zavedená spolehlivá společnost, jsme na trhu již více než 16 let!
hand1 thumb Věrnostní slevy pro stálé zákazníky
doprava2 thumb Dodání do 3-5 dní
zaruka 5let 3 thumb Záruka na výrobky 5 let

Plisse žaluzie

plisse_zaluzie
ref_isotra_zaluzie_plisse_3
ref_isotra_zaluzie_plisse_2
ref_isotra_zaluzie_plisse_1

Plisse žaluzie jsou zajímavou volbou do každého interiéru, jelikož dotvářejí vzhled domova podle přestav majitele. Jedná se o vnitřní látkové žaluzie či roletky, které mají různou propustnost světla. Na rozdíl od běžných interiérových látkových roletek jsou schopné zastínit sluneční paprsky, ale zároveň do místnosti vpustit denní světlo. Plisse žaluzie jsou populární především v posledních letech. Pojďte se podívat, v jakých provedení a s jakými výhodami je nabízíme.

Elegance v pojetí plisse žaluzií

Plisse žaluzie jsou velmi elegantním řešením. Nejsou tedy pouze funkčním prvkem v domácnosti (jako například hliníkové horizontální žaluzie), ale sklidíte s nimi určitě úspěch i u svých hostů. Žaluzie můžete barevně sladit s okenními rámy, s podlahou nebo s dalšími textilními doplňky v interiéru. Mají moderní vzhled a u nás je pořídíte v několika tradičních odstínech i ve výraznějších barvách, pokud si chcete trochu zaexperimentovat.

Pro všechny naše zákazníky jsme připravili širokou nabídku moderních materiálů, barev i dekorů, které mohou plisované žaluzie zdobit. Látky různě propouští světlo, mohou být zatemňující nebo reflexní, takže vám doporučujeme vybírat opravdu pečlivě, případně s námi výběr plisse žaluzií před nákupem ještě konzultovat.

Plisované žaluzie na míru vašim oknům

Plisované žaluzie z našeho sortimentu vyniknou v běžných, ve francouzských i ve střešních oknech. Ať už jste příznivci tradičních odstínů nebo výrazných barev, tak si u nás určitě vyberete. Plisse žaluzie dodáváme na míru konkrétním rozměrům jako jednosměrné, dvousměrné, vyztužené či dvoulátkové. Díky možnosti zabrzdění žaluzie drží v libovolné výšce okna.

Vybírejte si v našem bohatém sortimentu plisovaných žaluzií, který pravidelně rozšiřujeme o nové produkty.

Plisse žaluzie

Konfigurovat


Máte dotaz nebo zájem o naše služby? Napište nám...