telefon: 728 863 201 (Po - Ne: 6:00 - 22:00)

email: suchy.a@atlas.cz

Žaluzie a roletybg podtitulekMarkýzybg podtitulekSítě proti hmyzubg podtitulekZáruka 5 let

Naše produkty

helpdesc thumb Informujte se o produktech a nevahejte nás kontaktovat na telefonu: +420 728 863 201
mapa thumb Doprava zdarma po celé ČR
zaruka thumb Zavedená spolehlivá společnost, jsme na trhu již více než 16 let!
hand1 thumb Věrnostní slevy pro stálé zákazníky
doprava2 thumb Dodání do 3-5 dní
zaruka 5let 3 thumb Záruka na výrobky 5 let

Stínění střešních oken

cat_stresni_stineni
isotra_vlite_2
ref_isotra_stres_zaluzie_1

Rolety či žaluzie do střešních oken využijete především v obytném podkroví. Ačkoliv spát pod hvězdami a probouzet se s prvními ranními paprsky vám může zpočátku připadat jako dobrý nápad, časem zjistíte, že bez vhodných žaluzií ztrácíte svůj komfort a soukromí. Do střešních oken se hodí různé typy stínící techniky. My vám na míru zhotovíme žaluzie či látkové rolety dle vašich požadavků.

Vnitřní nebo venkovní stínění střešních oken?

Střešní okno můžete zastínit zevnitř i zvenku. Vnitřní stínění je samozřejmě finančně dostupnější a nabízí se v celé škále variací. Můžete vybírat z bohaté nabídky standardních horizontálních žaluzií, populární jsou též římské rolety, kombinované rolety nebo zcela zatemňující rolety. Někteří lidé se rozhodnou pro roletu plisovanou. Pokud si u nás chcete objednat vnitřní stínění do střešních oken, určitě nám pošlete konkrétní rozměry okna a zadejte také barvu provedení.

Kromě vnitřních žaluzií můžete vybírat také mezi venkovními žaluziemi či roletami, které přinášejí mnohem efektivnější zastínění a také zvukovou či tepelnou izolaci. Během zimních měsíců zabraňují tepelným ztrátám, a to až o 17 %.

Dodáváme také praktické sítě proti hmyzu, určené speciálně do střešních oken, které nebrání pohledu z okna, kde mohou být umístěné i celoročně. Sítě proti hmyzu, rolety i žaluzie se snadno montují. Stačí si jen vybrat a objednat přes náš e-shop.

Stínění střešních oken je nezbytností

Stínění pro střešní okna je nedílnou součástí stínící techniky celého domu. Většina podkrovních místností je navržená tak, aby měly ještě jedno až dva standardní okna. Nezapomeňte proto stínící techniku v těchto oknech sladit barvou a stylem.

Střešní okna se často nacházejí na špatně dostupných místech. V takovém případě oceníte možnost ovládání pomocí tyče nebo dálkovým ovladačem. Stínění střešních oken jsme pro vás připravili za atraktivní internetové ceny a v nejvyšší možné kvalitě.

Stínění střešních oken


Máte dotaz nebo zájem o naše služby? Napište nám...