telefon: 728 863 201 (Po - Ne: 6:00 - 22:00)

email: suchy.a@atlas.cz

Žaluzie a roletybg podtitulekMarkýzybg podtitulekSítě proti hmyzubg podtitulekZáruka 5 let

Naše produkty

helpdesc thumb Informujte se o produktech a nevahejte nás kontaktovat na telefonu: +420 728 863 201
mapa thumb Doprava zdarma po celé ČR
zaruka thumb Zavedená spolehlivá společnost, jsme na trhu již více než 16 let!
hand1 thumb Věrnostní slevy pro stálé zákazníky
doprava2 thumb Dodání do 3-5 dní
zaruka 5let 3 thumb Záruka na výrobky 5 let

Venkovní žaluzie na okna

cat_venkovni_zaluzie
isotra_cetta_50_1
ref_isotra_ven_zaluzie_2

Venkovní žaluzie jsou velmi zajímavou alternativou k vnitřním žaluziím či k venkovním roletám, které však představují mnohem dražší řešení. Venkovní žaluzie vyrábíme na míru specifickým přáním a požadavkům našich zákazníků. Jsme proto schopni je dodat do všech typů oken. Při jejich výběru byste si měli dát pozor na mnoho aspektů, jelikož tyto žaluzie jsou dobře viditelné z venku a dotvářejí tak celkový design domu.

Venkovní žaluzie jsou na objednávku. Rádi Vám poradíme na telefonním čísle +420 728 863 201.

Venkovní žaluzie - úspora pro vaši domácnost

Zatímco s použitím vnitřních žaluzií příliš peněz na energiích neušetříte, tak venkovní žaluzie jsou v tomto případě malou revolucí. Jaké jsou jejich hlavní přednosti?

Venkovní žaluzie chrání vaši domácnost před povětrnostními vlivy a mají termoregulační efekt. Jelikož dokonale zastíní vaše okna, tak během zimy poskytnou i kvalitní izolaci. Okna zatemní mnohem lépe než vnitřní žaluzie. Protože se nacházejí před okny domu, tak vyžadují mnohem méně údržby. V kombinaci se zataženými žaluziemi lze samozřejmě i otevřít okno a větrat. Chrání vaše soukromí a zvyšují zabezpečení domu.

Moderní venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie nabízíme v celé škále barevných variací a v rozměrech, které si individuálně určíte. Pokud plánujete stavbu rodinného domu, určitě se s těmito žaluziemi vyplatí počítat již v projektové dokumentaci. Je však možné je k oknům přidat i dodatečně.

Venkovní žaluzie mají horizontální profily a běžně se ovládají dálkovým ovladač přímo z domácnosti. V porovnání s běžnými hliníkovými žaluziemi do interiéru jsou sice dražší, investovat do nich se ale rozhodně vyplatí, a to nejen z důvodu jejich ekonomičnosti.

Venkovní žaluzie na okna


Máte dotaz nebo zájem o naše služby? Napište nám...