telefon: 728 863 201 (Po - Ne: 6:00 - 22:00)

email: suchy.a@atlas.cz

Žaluzie a roletybg podtitulekMarkýzybg podtitulekSítě proti hmyzubg podtitulekZáruka 5 let

Naše produkty

helpdesc thumb Informujte se o produktech a nevahejte nás kontaktovat na telefonu: +420 728 863 201
mapa thumb Doprava zdarma po celé ČR
zaruka thumb Zavedená spolehlivá společnost, jsme na trhu již více než 16 let!
hand1 thumb Věrnostní slevy pro stálé zákazníky
doprava2 thumb Dodání do 3-5 dní
zaruka 5let 3 thumb Záruka na výrobky 5 let

Vertikální žaluzie nejlevněji

verikalni_zaluzie
ref_isotra_vert_zaluzie_3
ref_isotra_vert_zaluzie_5

Zaujaly vás vertikální žaluzie? V porovnání s horizontálními žaluziemi jsou mnohem méně využívané. To ale neznamená, že by nebyly zajímavé nebo neposkytovaly dobré stínění v místností. Častěji než v domácnostech se s těmito žaluziemi setkáte ve firmách, v obchodech či ordinacích. Vyrábějí se z několika různých materiálů - z látky, plastu nebo ze dřeva. Pojí se s nimi mnoho předností.

Vertikální žaluzie zajistí útulný interiér

Použití vertikálních žaluzií v interiéru má své výhody. Tyto žaluzie budí dojem útulnosti a komfortu. Místnosti navíc chrání před nežádoucím slunečními paprsky, a pokud je zatemníte ve večerních hodinách, tak zabraní i nevítaným pohledům z ulice.

U nás pořídíte vertikální žaluzie ve špičkovém provedení, které vypovídá o jejich vysoké kvalitě. Vertikální žaluzie v oknech působí svěžím dojmem a jsou tak i zajímavým dekorativním prvkem v interiéru. Vybírejte ze široké nabídky lamel, které dodáváme v celé škále odstínů. Pohodlně je sladíte s dalšími prvky v interiéru. Žaluzie jsou vhodné také pro okna v atypických rozměrech. Lze je ovládat mechanicky (pomocí praktické šňůrky) nebo elektronicky vypínačem na zdi či dálkovým ovládáním.

Vertikální žaluzie z různých materiálů

Světlé nebo tmavé vertikální žaluzie? Látka plast nebo dřevo? V posledních letech se těší velké oblibě i nehořlavé materiály, které často volí naši zákazníci do nebytových prostor. Vertikální žaluzie jsou vhodné též pro alergiky, pokud si vyberete ty s obsahem skelného vlákna.

Vertikální žaluzie u nás pořídíte za velmi dobrou cenu. Doporučujeme tuto vnitřní variantu stínění zvolit do všech oken (již ji nekombinovat s jinou stínící technikou). Pokud vám i tak okna budou připadat prázdná, tak můžete využít záclon či závěsů, které zavěsíte na garnýž.

Vertikální žaluzie nejlevněji - e-shop

Konfigurovat


Máte dotaz nebo zájem o naše služby? Napište nám...